Knitting.cz
Probíhá ukládání
Je nám líto, ale příspěvek nebo komentář byl již odstraněn.
Probíhá ukládání příspěvku
Háčkování - Anglické zkratky, slovíčka a slovní spojení
Přehled a překlad anglických zkratek, slovíček, v návodech na háčkování. Dala jsem dohromady sadu zkratek, výrazů a slovních spojený, které by se Vám mohli hodit při háčkování. Prosím, pokud objevíte chybu, nebo máte návrh na další zkratky, napište do komentářů, ráda doplním, děkuji.
Pletení - Anglické zkratky, slovíčka a slovní spojení
Přehled a překlad anglických zkratek, slovíček, v návodech na pletení. Dala jsem dohromady sadu zkratek, výrazů a slovních spojený, které by se Vám mohli hodit při pletení. Prosím, pokud objevíte chybu, nebo máte návrh na další zkratky, napište do komentářů, ráda doplním, děkuji.
Vlna merino, její vlastnosti a zajímavosti
Ovce Merino jsou středně velká, nádherná zvířata schopná přizpůsobit se téměř všem podnebním podmínkám. Jejich vlna nepřestává růst, musí se alespoň jednou do roka stříhat, jinak by mohla ovcím způsobit tepelný stres, problémy s pohybem, či slepotu.
Papírové příze, druhy, jejich vlastnosti a historie
Z papírové příze, známé také jako celulózová, je možno tkát, plést, háčkovat i ji zpracovávat na netkané textilie. V článku se dozvíte, něco málo o historii papírových přízí, vlastnosti přízí a jaké druhy je možno zakoupit.
Články
Vyhledat článek
Kategorie:Všechnykeyboard_arrow_down
Všechny
Háčkování
Pletení
Strojové pletení
Šití
Příze
Chytré nápady
Ostatní
Seřadit:Nejnovějšíkeyboard_arrow_down
Nejnovější
Nejstarší
Nejpopulárnější