Knitting.cz
Saving in progress
We are sorry but the post or comment has already been removed.
Saving your post
Háčkování - Anglické zkratky, slovíčka a slovní spojení
Přehled a překlad anglických zkratek, slovíček, v návodech na háčkování. Dala jsem dohromady sadu zkratek, výrazů a slovních spojený, které by se Vám mohli hodit při háčkování. Prosím, pokud objevíte chybu, nebo máte návrh na další zkratky, napište do komentářů, ráda doplním, děkuji.
Pletení - Anglické zkratky, slovíčka a slovní spojení
Přehled a překlad anglických zkratek, slovíček, v návodech na pletení. Dala jsem dohromady sadu zkratek, výrazů a slovních spojený, které by se Vám mohli hodit při pletení. Prosím, pokud objevíte chybu, nebo máte návrh na další zkratky, napište do komentářů, ráda doplním, děkuji.
Vlna merino, její vlastnosti a zajímavosti
Ovce Merino jsou středně velká, nádherná zvířata schopná přizpůsobit se téměř všem podnebním podmínkám. Jejich vlna nepřestává růst, musí se alespoň jednou do roka stříhat, jinak by mohla ovcím způsobit tepelný stres, problémy s pohybem, či slepotu.
Papírové příze, druhy, jejich vlastnosti a historie
Z papírové příze, známé také jako celulózová, je možno tkát, plést, háčkovat i ji zpracovávat na netkané textilie. V článku se dozvíte, něco málo o historii papírových přízí, vlastnosti přízí a jaké druhy je možno zakoupit.
Articles
Vyhledat článek
Category:keyboard_arrow_down
Crochet
Knitting
Machine knitting
Sewing
Yarns
Smart ideas
Other
Seřadit:Latestkeyboard_arrow_down
Latest
Oldest
Nejpopulárnější